Hakkımızda

Aradığınız Herşey Bu Sitede

Y&F Eğitim ve Danışmanlık ünvanı ile faaliyet gösteren firmamızda her türlü danışmanlık ve eğitim faaliyetleri verilmektedir. Y&F Eğitim ve Danışmanlık bünyesindeki eğitim setleri öğrencilerimizi istedikleri alanda daha ileri seviyelere taşıyabilmek, arz ve taleplerini karşılayabilmek için video eğitimler, Canlı  Online Eğitimler, Ücretsiz Eğitimler, Ücretli Eğitimler ve Danışmanlık bölümlerimiz ile herkese hitap edecek şekilde hazırlanmıştır.

Eğitmenlerimiz titizlik ile seçilmiş olup her biri alanında uzman eğitmenlerimiz ile çalışılmıştır. Eğitim öncesi ve Sonrası gerek eğitmenlerimiz olsun gerek öğrenci temsilcilerimiz olsun tüm temsilcilerimiz ile birlikte Y&F Eğitim ve Danışmanlık olarak sizlere sonuna kadar destek sağlamaktayız.

01

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Eğitim setleri öğrencilerimizi istedikleri alanda daha ileri seviyelere taşıyabilmek, arz ve taleplerini karşılayabilmek için video eğitimler, Canlı Online Eğitimler, Ücretsiz Eğitimler, Ücretli Eğitimler ve Danışmanlık bölümlerimiz ile herkese hitap edecek şekilde hazırlanmıştır.

02

Misyonumuz

Eğitim sektöründe kalite ve başarıyı ön planda tutarak tüm kitleye ulaşmak, TEK KARTLA TÜM DÜNYADA sloganı ile kağıt sertifika dönemine son vermektir.

03

Vizyonumuz

Tek hedefimiz müşteri memnuniyeti olmakla birlikte sistemimizdeki öğrenci kitlelerimize sonuna kadar destek faaliyetlerini yürütmektir.

Belgelerimiz

Microsoft Certified
Google Certified
Apple Certified